Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Następnie będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac poprzez zmianę statusu realizacji zamówienia.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Zamówienia wysyłamy do dwóch dni roboczych od momentu odnotowania wpłaty lub wybrania opcji za pobraniem. W okresie świątecznym i przed świętami okazjonalnymi czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 3 dni roboczych (dla zakupów około weekendowych). Czas dostawy kurierem InPost to 1 do 2* dni roboczych w okresie świątecznym.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do dwóch dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Dlatego przy wyborze przedpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na podstawie którego od razu realizujemy zamówienie.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

» formy płatności

Forma dostawy

Firma kurierska InPost umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. W okresie świątecznym czas dostawy może się wydłużyć do 2-3 dni roboczych.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl