Reklamacje i zwroty

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne lub są powody dla których można stwierdzić uszkodzenie zawartości poprzez np. odgłos potłuczonego szkła, ceramiki itp, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 603-274-256 502-731-525.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności lub uszkodzeń, należy wraz z kurierem sporządzić protokół szkody, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Przed odesłaniem produktu skontaktuj się z nami w celu poinformowania o wadliwości produktu wraz z załączonymi zdjęciami przedstawiającymi wady produktu.
 2. Po zapoznaniu się z reklamacją, jeśli zajdzie taka potrzeba poprosimy o przesłanie produktu, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
 3. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
 5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@stylovewnetrze.pl lub telefonicznie: +48 603-274-256 502-731-525. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy przysługuje jedynie konsumentom, wobec czego przedsiębiorcy nie przysługuje zwrot towarów w terminie 14 dniowym.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu w przypadku "odstąpienia od umowy":

 1. Przed odesłaniem produktu poinformuj nas poprzez wiadomość e-mail biuro@StyloveWnetrze.pl lub telefonicznie 502731525, 603274256 o fakcie, że zamówienie zostanie zwrócone.

 2. Możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania  przyczyn gwarantują konsumentowi przepisy 27- 34 ustawy o prawach  konsumenta. Pozwala ona kupującemu odesłać towar nie posiadający wad.  Konsument może tego dokonać poprzez złożenie oświadczenia o odstąpieniu  od umowy w terminie 14 dni  od jej zawarcia. Przedsiębiorca jest  zobowiązany do poinformowania kupującego o przysługującym mu prawie do  ZWROTU TOWARU NIE POSIADAJĄCEGO WAD.

 3. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na adres: Stylove Wnętrze ul. Lechonia 31/30 42-229 Częstochowa tel 502731525. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

 4. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także dane i numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

 5. W ciągu 14 dni od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

 6. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru dokonamy zwrotu pieniędzy.

 7. Informujemy, że koszty przesyłki zwrotnej są po stronie kupującego. Zwrotu dokonujemy na kwotę ze złożonego zamówienia (w tym jeden koszt przesyłki).

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl